Často kladené otázky

 

Je Oxygen4Energy bezpečný?

Áno. Všetky výskumy dokazujú, že toxicita kyslíka dochádza iba po nadýchaní sa čistého kyslíka počas niekoľkých hodín. Každá plechovka Oxygen4Energy obsahuje približne jednu minútu nepretržitého toku kyslíka, nie je dodávaný nad 99% čistotu a obvykle sa podáva v niekoľkých krátkych dávkach. Neexistuje žiadny výskum, ktorý by dokazoval, že krátke dávky kyslíka môžu byť škodlivé pre vaše zdravie. Okrem toho Oxygen4Energy nemá vzduchotesný systém dodávania. To znamená, že napriek obsahu 95% kyslíka, sa ani zďaleka nerovná tomu, čo sa dostáva do pľúc.

 

Je Oxygen4Energy schválený Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (ŠUKL/SIDC)?

Oxygen4Energy nie je klasifikovaný ako liečivo, a preto nie je schválený Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (Nespadá do kompetencií ŠUKL). Oxygen4Energy sa nepoužíva na lekárske účely a nie je určený na liečbu, vyliečenie alebo prevenciu chorôb. Medicínsky kyslík sa nepoužíva pri výrobe Oxygen4Energy. Okrem toho žiadne z vyhlásení na našich webových stránkach neboli skontrolované alebo schválené ŠUKL-om.

 

Môžem sa stať závislým na Oxygen4Energy?

Nie! Kyslík je prírodný prvok, bez vedľajších účinkov a chemicky návykových tendencií.

 

Môže byť Oxygen4Energy použitý na zdravotné účely?

Absolutne nie. Oxygen4Energy sa nepoužíva NA LEKÁRSKE ÚČELY a nie je určený na liečbu, vyliečenie alebo prevenciu chorôb. Pred užitím akéhokoľvek výživového doplnku sa poraďte s lekárom. UPOZORNENIE: Oxygen4Energy sa nesmie používať bez súhlasu lekára, ak máte astmu, pľúcne alebo srdcové ochorenia.

 

Uvidím výsledok, hneď ako ho začnem používať?

To záleží na stave vášho tela v danej dobe. Prebudili ste sa práve z pokojného spánku alebo ste po 90-minútovom športovaní? Čím viac je vaše telo vystavené nedostatku kyslíka, tým priaznivejší bude účinok doplnkového (supplementárneho) kyslíka.

 

Aké množstvo je potrebné užiť na jedno sedenie?

Cítite ospalosť alebo zaspávate počas šoférovania, postačí vám niekoľko vdychov a navráti sa vám bdelosť a pozornosť. Ak ste práve ukončili beh alebo ste po opici, pravdepodobne budete potrebovať viac. Neexistujú všeobecné odpovede. Vzhľadom k tomu, že telo každého z nás je iné, každý bude reagovať trochu inak. Ak užijete len občas pár nádychov, zvyčajne neuvidíte žiadne podstatné výsledky.

 

Užil/a som Oxygen4Energy a necítim rozdiel... Znamená to, že som imúnny/a voči priaznivým vplyvom?

Nie nevyhnutne.  Zvyčajne to jednoducho znamená, že ste neužili dostatočné množstvo pre vaše telo a vašu konkrétnu situáciu. Užite viac, až kým nezačnete pociťovať rozdiel. Každý človek si potrebuje určiť vlastné nároky na dávkovanie doplnkového kyslíka. Je naozaj dôležité uvedomiť si, že Oxygen4Energy nepôsobí ako iné energetické produkty, pretože nejde o povzbudzujúcu látku ani cukry. Zvyčajne si stačí všimnúť, že sa cítite dobre, vaša myseľ je jasnejšia a bdelá, a že fyzická námaha sa stáva jednoduchšou. Oxygen4Energy nespôsobuje iritujúcu energiu, nervozitu alebo náhle nabudenie.

 

Môžem prepravovať Oxygen4Energy v lietadle?

Vzhľadom na povahu bezpečnosti leteckej dopravy, Oxygen4Energy sa nesmie prepravovať na palube komerčných lietadiel.

 

Je Oxygen4Energy vhodný na šport a telocvik?

Určite ÁNO! V skutočnosti, športovci a fitnes nadšenci sú našimi najlepšími zákazníkmi! Bez ohľadu na vaše športové alebo fitness ciele, kyslík môže pomôcť zlepšiť vašu fyzickú výkonnosť a získať viac z tréningu!

 

Môže Oxygen4Energy naozaj pomôcť po opici?

Kyslík je potrebný k rozkladu alkoholu v tele. Zvýšený príjem kyslíka môže obmedziť a nakoniec zvrátiť stúpajúcu hladinu alkoholu v krvi. Mnoho japonských lekárov došlo k záveru, že vdychovanie kyslíka je najlepším (a najrýchlejším) spôsobom na prekonanie opice. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri opici odporúčame nadýchať sa kyslíka skôr, než idete spať, a potom ráno, ak príznaky pretrvávajú.

 

Môže Oxygen4Energy pomôcť schudnúť?

Oxygen4Energy nie je produkt určený na redukciu hmotnosti. Avšak, keďže doplnkový kyslík môže uľahčiť cvičenie, Oxygen4Energy môže byť užitočný, ak sa snažíte schudnúť pomocou cvičenia. Ak používanie Oxygen4Energy umožňuje cvičiť dlhšie a intenzívnejšie, teoreticky, mali by ste schudnúť rýchlejšie, pretože budete spaľovať viac kalórií. Len samotným užívaním Oxygen4Energy bez cvičenia nebudete spaľovať kalórie, nebudete chudnúť.

 

Môže Oxygen4Energy pomôcť zlepšiť môj sexuálny život?

Oxygen4Energy nie je produkt určený na povzbudenie sexuality. Avšak, keďže doplnkový kyslík môže pomáhať lepšie zvládať fyzickú námahu, máme veľa zákazníkov, ktorí uvádzajú zlepšenie sexuálneho života tým, že majú viac fyzickej výdrže počas sexuálneho styku.

 

Ako budem vedieť, že je plechovka prázdna?

Naše plechovky neobsahujú kvapaliny či hnací plyn (obsahujú iba 95% čistý kyslík a 5% okolitý vzduch), takže bohužiaľ nie je možné zistiť trasením, koľko kyslíka zostáva, ako u ostatných aerosólových produktov. Jediný skutočný spôsob, ako zistiť, keď je obsah plechovky nízky alebo nulový, je aerostatický tlak. Ak nie je prietok, plechovka je prázdna.

 

Plechovka je veľmi ľahká. Ako budem vedieť, že je plná?

Pred opustením našich priestorov všetky plechovky prechádzajú kontrolou kvality a sú testované na tlak a použiteľnosť. Bohužiaľ, neexistuje žiadny ekonomický spôsob, ako pridať do plechovky indikátor plnosti/prázdna.

 

Prečo by som si mal/a kúpiť Oxygen4Energy, keď mám kyslík zadarmo?

Percento kyslíka vo vzduchu, ktorý dýchame nie je zďaleka tak vysoké ako to, ktoré ponúkajú naše produkty. V skutočnosti dýchate maximálne 21% kyslík v danom okamihu z atmosféry. Podľa Dr. Kaufmanna z hyperbarického centra v severnej Kalifornii, dýchanie čistého kyslíka vám poskytne 10-krát viac kyslíka než dýchanie obyčajného vzduchu.

 

Zvykne si moje telo na doplnkový kyslík do takého bodu, kedy už nebude mať rovnaký pozitívny vplyv?

Nie. Podľa našich skúseností so stovkami športovcov, toto sa nikdy nestalo.

 

Je dlhodobé používanie doplnkového kyslíka bezpečné?

Áno, používate len malé dávky kyslíka v okamihu, kedy ho vaše telo najviac potrebuje. Rýchlo sa metabolizuje a nevytvára žiadne škodlivé vedľajšie produkty.

 

Ako sa bude doplnkový kyslík kombinovať s mojimi ďalšími výživovými doplnkami?

Kyslík sa dobre kombinuje s výživovými doplnkami na báze glukózy, pretože sa jedná o kombináciu glukózy a kyslíka, ktorá tvorí ATP. Vzhľadom k tomu, že doplnkový kyslík vám pomôže trénovať tvrdšie a zotaviť sa rýchlejšie, predpokladá sa, že vám pomôže lepšie využiť vaše ďalšie výživové doplnky.

 

Môže človek naraz užiť príliš vysokú dávku?

Dali sme športovcom inhalovať plné kanistre pred dlhšou fyzickou námahou, a nepreukázali sa žiadne nežiaduce vedľajšie účinky.

 

Je tento typ doplnkového (suplementárneho) kyslíka legálny?

Doplnkový kyslík nie je zakázaná látka. Podľa svetovej antidopingovej agentúry je legálny. Poraďte sa so svojím športovým riadiacim orgánom, ak máte nejaké pochybnosti.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.